• Kompleksowe usługi
  pogrzebowe i kremacyjne

  Kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne
 • Kompleksowe usługi
  pogrzebowe i kremacyjne

  Kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne
 • Kompleksowe usługi
  pogrzebowe i kremacyjne

  Kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne
 • Kompleksowe usługi
  pogrzebowe i kremacyjne

  Kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne
 • Kompleksowe usługi
  pogrzebowe i kremacyjne

  Kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne
Kontakt całodobowy

tel. 32 242 70 77  /  32 242 70 66
tel. 32 340 53 36

ul. Krańcowa 5, 41-707 Ruda Śląska
e-mail: biuro@park-pamieci.pl

Punkt obsługi klienta

Nowy Bytom
Plac Jana Pawła II, 41-709 Ruda Śląska
tel.: 32 244 71 49
e-mail: biuro@park-pamieci.pl

czytaj więcej

Oceń tą stronę

Brak ocen
Oceń tą stronę

Zakład pogrzebowy Katowice

Park Pamięci – Zakład Pogrzebowy Katowice Szukasz sprawdzonego zakładu pogrzebowego w okolicach Katowic? Chcesz być pewny, że otrzymasz pełne wsparcie, a pochówek odbędzie się z należytym szacunkiem? Wybierz Park Pamięci!

Nasz kompleks pogrzebowy Park Pamięci położony w pobliżu Katowic z pełnym zaangażowaniem organizuje zarówno pochówek tradycyjny, jak i kremację. Zajmiemy się z powagą i dyskrecją organizacją całego pogrzebu. Możesz powierzyć nam wszelkie formalności, które są niezbędne do kremacji zwłok, czy przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych m.in. bezgotówkowo rozliczymy zasiłek pogrzebowy z ZUS-em.

Profesjonalna firma pogrzebowa blisko Katowic

Jesteśmy firmą pogrzebową w okolicach Katowic z wieloletnim doświadczeniem. Lata pracy pozwoliły nam doskonale poznać oczekiwania naszych klientów. Z nami z godnością i należytym szacunkiem zostanie pochowana Twoja bliska osoba. Nie będziesz musiał się martwić o żadne aspekty organizacyjne. Nasz nowoczesny kompleks pogrzebowy Park Pamięci to m.in. własne krematorium niedaleko Katowic, gdzie można zamówić usługę kremacji, możliwość wyboru trumny i urny na miejscu oraz własna kwiaciarnia, gdzie dostępna jest szeroka oferta wieńców pogrzebowych. Park Pamięci to miejsce, gdzie jednocześnie możemy zorganizować i uroczystości pogrzebowe i stypę. Wszystkie formalności organizacyjne pozostaw nam.

Godny zaufania zakład pogrzebowy niedaleko Katowic

Nasz nowoczesny kompleks położony jest w okolicach Katowic, jednak możemy zająć się transportem zmarłego z każdego miejsca na terenie kraju oraz z zagranicy. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami. Dodatkowo udostępniamy dla klientów eleganckie karawany, które wykorzystywane są do obsługi uroczystości pogrzebowych oraz towarzyszą podczas ostatniej drogi zmarłego. Na terenie zakładu pogrzebowego w okolicach Katowic mieści się także kostnica i prosektorium. Nasz wykwalifikowany zespół wykonuje profesjonalną toaletę oraz kosmetykę pośmiertną.

W nowoczesnym kompleksie naszego zakładu pogrzebowego znajduje się także kaplica katolicka oraz sala wielowyznaniowa, dzięki czemu możemy zorganizować zarówno pochówek w obrządku katolickim, jak i innego wyznania. Organizujemy także pochówki świeckie.

Dokładamy wszelkich starań, aby bliscy zmarłego mieli jak najwięcej przestrzeni oraz czuli się zaopiekowani. Jesteśmy dumni z naszej profesjonalnej obsługi oraz wieloletniego doświadczenia, które pozwalają nam godnie i z szacunkiem zajmować się kompleksową organizacją pogrzebów – począwszy od wszystkich formalności przez przygotowanie zmarłego oraz niezbędnej oprawy, aż po pochówek i stypę.

Nasza firma pogrzebowa blisko Katowic oferuje:

 • całodobowy kontakt
 • przewóz zmarłej osoby z dowolnego miejsca w Polsce i z zagranicy
 • organizację pogrzebu kościelnego lub świeckiego we własnej kaplicy lub sali wielowyznaniowej
 • szeroką ofertę trumien, urn oraz wiązanek i wieńców pogrzebowych
 • organizację stypy na miejscu
 • załatwienie wszelkich formalności przez nasz zespół, łącznie z bezgotówkowym rozliczeniem zasiłku pogrzebowego z ZUS-em
 • kremację zwłok we własnym krematorium
 • miejsce na cmentarzu lub w kolumbarium

Zapewniamy profesjonalną i w pełni kompleksową obsługę pogrzebu na każdym jego etapie. Skorzystaj z usług Parku Pamięci w okolicach Katowic i miej pewność, że pogrzeb zostanie zorganizowany nie tylko sprawnie i bez zbędnych formalności, ale także godnie oraz w charakterze zadumy i refleksyjnej atmosferze.


Dojazd

Park Pamięci zlokalizowany jest w Rudzie Śląskiej w spokojnym, kameralnym miejscu, w pobliżu autostrady A4. Łatwo do nas dojechać z takich miast jak:
Bytom, Katowice, Gliwice, Czeladź, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Czeladź, Sosnowiec czy Knurów.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę:

Zakład pogrzebowy
Park Pamięci Sp. z o.o.

ul. Krańcowa 5, 41-707 Ruda Śląska
e-mail: biuro@park-pamieci.pl
tel. 32 242 70 77   /   32 242 70 66
tel. 32 340 53 36

Zobacz mapę dojazdu z Katowic do zakładu pogrzebowego Park Pamięci:

Mapa dojazdu

Pogrzeby Katowice – kompleksowe usługi w Parku Pamięci